Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NajNEomiljeniji glumac i glumica

+2
Tika^^
Jumbyka
6 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1NajNEomiljeniji glumac i glumica Empty NajNEomiljeniji glumac i glumica Pon Jul 12, 2010 9:40 pm

Jumbyka

Jumbyka
Government Hooker
Government Hooker

Nikad ne gledam filmove u kojima glumi Kate Winslet, a nisam neki veliki fan ni Brad Pitt-a.

2NajNEomiljeniji glumac i glumica Empty Re: NajNEomiljeniji glumac i glumica Uto Jul 13, 2010 2:39 am

Tika^^

Tika^^
Monster
Monster

Takodje...ne voli Brad Pitt-a...a glumica koje me iritiraju ima mnogo ali ne znam ni jednu kako se zove xD

3NajNEomiljeniji glumac i glumica Empty Re: NajNEomiljeniji glumac i glumica Uto Jul 13, 2010 5:49 am

.::SeLeNa::.

.::SeLeNa::.
So happy i could die
So happy i could die

Nemam.. xP

4NajNEomiljeniji glumac i glumica Empty Re: NajNEomiljeniji glumac i glumica Uto Jul 13, 2010 8:02 am

?WhAtSeRnAmE¿

?WhAtSeRnAmE¿
So happy i could die
So happy i could die

danas sam bas gledala film za koji je Kate dobila oskara i odlican je
sto se Brada tice ja ga nisam volela i uvek mi je bio whatever. ali kada sam pogledala par njegovih filmova pocela sam jako da ga cenim jer su predobri, ali tu su uglavnom drame, a ne holivudski blokbasteri kao gospodin i gospodja smit ili oceans11, mada ga kao poznatu licnost ne volim i mislim da je precenjen
sto se glumica tice, ne volim disney zvezde
ne podnosim megan fox
ne volim angelinu jolie, ali ima odlicnih filmova

http://www.poet-world.com

5NajNEomiljeniji glumac i glumica Empty Re: NajNEomiljeniji glumac i glumica Pet Jul 16, 2010 6:52 am

LiTtLeMoNsTer-ⓙⓔⓣⓩⓐ-jëtżä

LiTtLeMoNsTer-ⓙⓔⓣⓩⓐ-jëtżä
Monster
Monster

ja ne volim Dzonija Depa i Bred Pitta...
a od glumica ne volim, a nezz kako se zovu... Razz

6NajNEomiljeniji glumac i glumica Empty Re: NajNEomiljeniji glumac i glumica Uto Jul 20, 2010 9:33 am

alexandra

alexandra
V.I.P.
V.I.P.

Nikog ne nevoli, ali mi je onaj Robin Williams antipatičan..
Lepo glumi, ali mi je nekako odvratan....... xĐ

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu


Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions