Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Lady Gaga - Alejandro official

+6
iwanb
alexandra
Linou
.::SeLeNa::.
Acid Ann
Wlajky
10 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Lady Gaga - Alejandro official Empty Lady Gaga - Alejandro official Uto Jun 08, 2010 9:38 am

Wlajky

Wlajky
Born this way
Born this way

2Lady Gaga - Alejandro official Empty Re: Lady Gaga - Alejandro official Uto Jun 08, 2010 7:09 pm

Acid Ann

Acid Ann
V.I.P.
V.I.P.

Dio kada je časna sestra mi se sviđa.xD
ma sve mi se sviđa :$

http://teenville.highbb.com/

3Lady Gaga - Alejandro official Empty Re: Lady Gaga - Alejandro official Čet Jun 10, 2010 6:58 am

.::SeLeNa::.

.::SeLeNa::.
So happy i could die
So happy i could die

Gledala sam.. bas je glup -.-

4Lady Gaga - Alejandro official Empty Re: Lady Gaga - Alejandro official Čet Jun 10, 2010 7:15 am

Linou

Linou
V.I.P.
V.I.P.

Po meni je extra.Priča spota je odlična, a ako je neko shvatio, složioće se samonom.
Jedva čekam da napravi sopt za MOnster.

http://animeworldserbia.forummotion.com/forum.htm

5Lady Gaga - Alejandro official Empty Re: Lady Gaga - Alejandro official Čet Jun 10, 2010 7:23 am

Acid Ann

Acid Ann
V.I.P.
V.I.P.

Za one koji ne znaju o čemu se radi u spotu, evo im neka pročitaju i neka se ne prosipaju. Very Happy
Kako sama Gaga kaže ''Ovaj video je proslava i divljenje gay ljubavi - u njemu ispovijedam o svojoj zavisti prema kolicini hrabrosti i odvažnosti koju oni ulažu kako bi bili skupa. U svom životu nisam nikad uspjela tako nesto pronaci sa heteroseksualnim muskarcem. U ovom spotu vrištim za ljubav mojih gay prijatelja - ali me oni ne žele.''

Ali mislim da je to samo površinska tema. Tu je glavna tema uloga spolova odnosno rušenje tradicionalne ideje o tim ulogama. Gaga je u ovom spotu zapravo Alejandro, nezasitni macho ljubavnik i zapravo ironizira svoju pjesmu koja govori o mladoj djevojci koja bjezi od starijeg ljubavnika, prestrašena seksom.

Uz to, tu je i jasna poruka o trenutno vrlo aktivnoj temi ''Don't Ask, Don't Tell'' u americkoj vojsci koju Obama sada pokusava promijeniti. U pravilniku americke vojske postoji pravilo da svaki djelatnik americke vojske koji otvoreno prizna svoju homoseksualnost automatski moze dobiti otkaz. Znaci - tu postoji pravilo ''Mozes biti, al nemoj govoriti o tome''. Tako nesto je necuveno na zapadu i samo jos postoji u americkoj vojsci (bar na papiru). Spot prikazuje gay vojnike kako se bore za zemlju s krivim vjerovanjima - zemlju vjernika koja ih potkopava i mrzi. Zato odore i podsjecaju na nacisticke. Odnos prema gay vojnicima u americkoj vojsci je jednak kao i u nacizmu!

Sa svojim spotovima Gaga je ozivjela gotovo mrtvi medij - glazbeni video - i ucinila ga ponovno relevantnim za YouTube generaciju.

http://teenville.highbb.com/

6Lady Gaga - Alejandro official Empty Re: Lady Gaga - Alejandro official Pet Jun 11, 2010 10:35 am

alexandra

alexandra
V.I.P.
V.I.P.

Gledala sam kad je izašao.. xD
EXTRA je.. Lady Gaga - Alejandro official 779287

7Lady Gaga - Alejandro official Empty Re: Lady Gaga - Alejandro official Sub Jun 12, 2010 3:36 am

iwanb

iwanb
Monster
Monster

extra je ..... ali mi je bolji Bad romance

8Lady Gaga - Alejandro official Empty Re: Lady Gaga - Alejandro official Sub Jun 12, 2010 5:21 am

alexandra

alexandra
V.I.P.
V.I.P.

Meni su Bad Romance, Telephone i Alejandro najbolji... xD

9Lady Gaga - Alejandro official Empty Re: Lady Gaga - Alejandro official Sub Jun 12, 2010 8:51 am

ten98

ten98
You and I
You and I

Ludo, kao i sve ostalo iz njenog sveta spotova Very Happy.

10Lady Gaga - Alejandro official Empty Re: Lady Gaga - Alejandro official Ned Jun 13, 2010 10:31 pm

BathHouseOfGaga

BathHouseOfGaga
Born this way
Born this way

Bad Romance , Just Dance i Telehpone su pree a ovaj aj nek prođe nekako !

11Lady Gaga - Alejandro official Empty Re: Lady Gaga - Alejandro official Pon Jun 14, 2010 11:28 pm

***T@m@r@***

***T@m@r@***
Monster
Monster

spot je malo preteran sve sa onim srcem na početku...ali mi se sviđa! xD

12Lady Gaga - Alejandro official Empty Re: Lady Gaga - Alejandro official Pet Jul 16, 2010 5:54 am

LiTtLeMoNsTer-ⓙⓔⓣⓩⓐ-jëtżä

LiTtLeMoNsTer-ⓙⓔⓣⓩⓐ-jëtżä
Monster
Monster

alexandra ::Meni su Bad Romance, Telephone i Alejandro najbolji... xD
i meni... xD

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu


Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions