Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Lady Gaga Paparazzi Live

5 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Lady Gaga Paparazzi Live Empty Lady Gaga Paparazzi Live Pet Mar 12, 2010 10:15 am

.::SeLeNa::.

.::SeLeNa::.
So happy i could die
So happy i could die

Ja sam nekoliko puta prowerila da li postoji owa tema, i nisam je nasla... ako wec postoji, izbrisite owu... Razz

https://www.youtube.com/watch?v=XC1DRAxJr_A&feature=fvst
(stawila sam link, jer nece onako da mi se prikaze... Razz )

2Lady Gaga Paparazzi Live Empty Re: Lady Gaga Paparazzi Live Ned Mar 14, 2010 4:55 am

LoWe♥GaMe

LoWe♥GaMe
You and I
You and I

Pa msm. nije lose...vec sooper...

3Lady Gaga Paparazzi Live Empty Re: Lady Gaga Paparazzi Live Ned Mar 14, 2010 10:13 am

.::SeLeNa::.

.::SeLeNa::.
So happy i could die
So happy i could die

xexe.... =D axa... super je! =]

4Lady Gaga Paparazzi Live Empty Re: Lady Gaga Paparazzi Live Ned Mar 14, 2010 12:11 pm

Jumbyka

Jumbyka
Government Hooker
Government Hooker

postoji tema za ovu emisiju, ali ne za ovaj klip... Smile) tako da dobro si proverila Smile

za frizuru big lajkkkkk... a igracxi su mmm... Smile Razz

5Lady Gaga Paparazzi Live Empty Re: Lady Gaga Paparazzi Live Uto Mar 16, 2010 7:51 am

LoWe♥GaMe

LoWe♥GaMe
You and I
You and I

=)
^_^

6Lady Gaga Paparazzi Live Empty Re: Lady Gaga Paparazzi Live Uto Mar 16, 2010 8:54 am

.::SeLeNa::.

.::SeLeNa::.
So happy i could die
So happy i could die

Jumbyka ::postoji tema za ovu emisiju, ali ne za ovaj klip... Smile) tako da dobro si proverila Smile

za frizuru big lajkkkkk... a igracxi su mmm... Smile Razz
Xexe... super sto nema... =D

7Lady Gaga Paparazzi Live Empty Re: Lady Gaga Paparazzi Live Sre Mar 17, 2010 4:04 am

LadyGoga

LadyGoga
Born this way
Born this way

Ma kraljica!!!

8Lady Gaga Paparazzi Live Empty Re: Lady Gaga Paparazzi Live Čet Mar 18, 2010 12:18 am

iwanb

iwanb
Monster
Monster

extra....

9Lady Gaga Paparazzi Live Empty Re: Lady Gaga Paparazzi Live Pet Mar 19, 2010 6:46 am

LoWe♥GaMe

LoWe♥GaMe
You and I
You and I

Kraljica..Like it...
^_^

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu


Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions