Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Lady Gaga prica o njoj i Luc-u.

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

GagaMyLife

GagaMyLife
GaGadmin
GaGadmin

Lady Gaga prica o njoj i Luc-u. 32075110150297467683887

"Bila sam sa njim 3 godine. A onda smo raskinuli jer on nije mogao da podnese to što sam ja posao stavljala na prvo mesto. Vratila sam se nazad u New York gde sam neprestano partijala, pila,pravila se kako se sjajno provodim, sve samo kako ne bih mislila o njemu. Jedno jutro sam se probudila u stanu i pomislila: 'Sada sam stvarno preterala. Ne znam gde su mi ključevi. Izgubila sam i telefon'. Tog...... momenta sam skočila i zapisala to."I've had a little bit too much. Where are my keys? I lost my phone." Tog momenta je nastala pesma "Just dance" koja je ubrzo postala broj 1 na listama širom sveta. Posle toga sam ređala hit za hitom i zaista sam uspevala da ga izbijem iz glave. Uveravala sam sebe da mi je karijera važnija, jer se ona jednog jutra neće probuditi i reći mi kako me više ne voli. Slava ili ljubav? Ja sam izabrala slavu. Do you want love or you want fame? Nakon cele te frke oko prvog albuma vratila sam se nazad u New York kako bih snimila drugi album i tada sam ga ponovo srela. Bila sam srećnija nego ikad i shvatila da ga i dalje volim. Isto tako sam znala da on nije promenio svoje mišljenje. Znao je da mi je posao i dalje na prvom mestu. Bilo je lepo izaći par puta sa njim, ali to mi jednostavno nije bilo dovoljno. I want your love and I want your revange. I want your love. I DON'T WANNA BE FRIENDS. I tako opet sam bila povređena. Uvek sam mu se vraćala ponovo, a on me je svaki put povredio. Forgive him when his tongue lies trough his brain even after tree times he betrays me. I'm just a holy fool. It's so cruel, but I'm in love with Judas. On je bio kao moj vlastiti Juda. I kao i uvek vratila sam mu se ponovo. Nakon 2 godine. Shvatila sam da je on taj. Nakon 6 godina tolike jurnjave. Something about the chase. Six whole years. To je prica o meni i Luc Carlu, koji je, inače, iz Nebraske. My cool Nebraska guy. Pesma "You and I" je posvećena u potpunosti njemu. Kao i sve ostale moje pesme, uostalom. Iz ovoga možete shvatiti svaki stih"
P.S. Luc Carl zaista ima bar u Nebraski, koji se spominje u stihu "Sit back down where you belong in the corner of my bar where we made love the first time..."

Međutim, tu se priča ne završava srećno. Nažalost.
Zadnja Gagina izjava ( i konačna ) glasi:
"Uvek je bilo i oduvek će sve biti vezano za posao. Bez moje muzike ja bih umrla."

Inače, ja ne volim Luca!

Share this post on: reddit

Acid Ann

Počalji Ned Avg 28, 2011 1:58 am od Acid Ann

Ja ga mrzim.

GagaMyLife

Počalji Ned Avg 28, 2011 1:59 am od GagaMyLife

Sta joj je uradio. :O Sad Debil jedan.

Acid Ann

Počalji Ned Avg 28, 2011 2:02 am od Acid Ann

Ja je razumije u potpunosti. I meni se slicna situacija desila i ja sam odlucio da se okrenem necemu drugom, a ne ljubavi. Tri Tacke

GagaMyLife

Počalji Ned Avg 28, 2011 2:28 am od GagaMyLife

Pa da..

ElectricMonster

Počalji Ned Avg 28, 2011 3:52 am od ElectricMonster

Ne podnosim ga ni ja.

Mons†er

Počalji Ned Avg 28, 2011 3:57 am od Mons†er

gad.

Judas

Počalji Ned Avg 28, 2011 6:05 am od Judas

Jadna xD
Ja ne znam kako možete govoriti da je neko gad i slično, mrzite ga kad ga i ne znate i nemate pravo osobu mrziti na osnovu šta je nekom drugom uradio :S

GagaMyLife

Počalji Ned Avg 28, 2011 6:08 am od GagaMyLife

To je Gaga, ko nju povredi, povredi i mene!

Počalji  od Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu


Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions