Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Kako ste počeli da je volite?

+27
♥MiSs PerfeCt♥
^^DeMetri@^^
BathHouseOfGaga
ℓα∂у_вяσкєη_нєαят
CitizenQueen
ten98
LoWe♥GaMe
Iwkzy-Telephone
anchi
Monster91
cherry.cherry.boom.boom.
LadyGoga
iwanb
TeLePhOnE
*Lady*Ancxy*
.::SeLeNa::.
Alejandro
συנєα
?WhAtSeRnAmE¿
whitelighter
Acid Ann
Miss Shameless
Milos
♫ ραραяαzzι ♫
LuUkA
Linou
Jo Calderone
31 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

26Kako ste počeli da je volite? - Page 2 Empty Re: Kako ste počeli da je volite? Ned Mar 28, 2010 4:42 am

anchi

avatar
Born this way
Born this way

glupo pitanje ja je i nevolim Razz

27Kako ste počeli da je volite? - Page 2 Empty Re: Kako ste počeli da je volite? Ned Mar 28, 2010 4:44 am

iwanb

iwanb
Monster
Monster

ne mlati anchi

28Kako ste počeli da je volite? - Page 2 Empty Re: Kako ste počeli da je volite? Ned Mar 28, 2010 4:46 am

anchi

avatar
Born this way
Born this way

to je moje misljenje
;)

29Kako ste počeli da je volite? - Page 2 Empty Re: Kako ste počeli da je volite? Ned Mar 28, 2010 7:23 am

Iwkzy-Telephone

Iwkzy-Telephone
Born this way
Born this way

Moj drug Toma (poznat kao 4 8 15 16 23 42) xD
trazio sam mu neku pesmu i on mi pustio poker face.....odusevio sam se ...slusao sam je cele nedelje ko budala....mislio sam da je imala samo tu pesmu (posto tad nisam imao net xD) i onda mi poslao drug just dance i tako....pa paparazzi..... ..................................................................................................................................................................................................i onda sve ostale PESME.......i ja dobio net i nacisto se zaludeo....spotovi,slike.... Very Happy

Volim je zbog toga sto je loda,ima otkaceni fazon,fura super odecu,pise super pesme OBOZAVAM JE!!!!
Daj boze da dodje kod nas Very Happy Very Happy Very Happy isao bi na koncert makar kucu prodao xD

http://twilight-eclipse.forumotion.com

30Kako ste počeli da je volite? - Page 2 Empty Re: Kako ste počeli da je volite? Ned Apr 04, 2010 7:18 am

LoWe♥GaMe

LoWe♥GaMe
You and I
You and I

Od njene pesme starstruk...ako se tako pise...xD
Obozavam je...Uhh...Kad bi dosla u Pirot...tako bi je zagarlila da bi joj svi unutrasnji organi kroz usta ispali...
xD

31Kako ste počeli da je volite? - Page 2 Empty Re: Kako ste počeli da je volite? Sub Jun 12, 2010 8:40 am

ten98

ten98
You and I
You and I

Prva pesma koju sam cula bila je "Poker Face", pa sam onda gledala nove spotove i pesme pa sam postala fan Very Happy.

32Kako ste počeli da je volite? - Page 2 Empty Re: Kako ste počeli da je volite? Pet Jun 18, 2010 8:53 am

CitizenQueen

CitizenQueen
Born this way
Born this way

pa jedan moj ortak se nekako docepao poker facea mnogo pre izlaska the famea i spota...ja sam iz dosade preslusala i bila fascinirana...od tada sam zakleti fan Kako ste počeli da je volite? - Page 2 779287

https://www.youtube.com/user/gossipgirl93xoxo

33Kako ste počeli da je volite? - Page 2 Empty Re: Kako ste počeli da je volite? Čet Jun 24, 2010 8:52 pm

ℓα∂у_вяσкєη_нєαят

ℓα∂у_вяσкєη_нєαят
Born this way
Born this way

Odslusala sam par pesama...
Inace...za GaGu sam cula jos pre nego sto je postala Boom u Srbiji...xP
Evo kako...
Moja friendica se zove Dragana ja ju zovem Gaga...xP
Dosla je kod mene i nesto smo cackale na youtube...I ukucale Gaga and Maky i ispalo nam Lady Gaga...mi da poslusamo i svidelo nam se...odmah u sledecem broju izasao je clanak o njoj...xP

http://girls-corner.forumotion.net

34Kako ste počeli da je volite? - Page 2 Empty Re: Kako ste počeli da je volite? Čet Jul 01, 2010 9:05 am

BathHouseOfGaga

BathHouseOfGaga
Born this way
Born this way

Pa otkako sam čuo pjesmu just dance bilo je dobro ali ono pff
ali kad je izišao bad romance to me je bacilo sa koljeno ali sam
je od početka pratio pa sve do danas !

35Kako ste počeli da je volite? - Page 2 Empty Re: Kako ste počeli da je volite? Sub Jul 10, 2010 8:17 am

^^DeMetri@^^

^^DeMetri@^^
Born this way
Born this way

Kada sam cula pesmu Just Dance

36Kako ste počeli da je volite? - Page 2 Empty Re: Kako ste počeli da je volite? Ned Jul 11, 2010 12:25 am

♥MiSs PerfeCt♥

♥MiSs PerfeCt♥
Born this way
Born this way

Kada sam cula Just dance,znaci odmah!!!

37Kako ste počeli da je volite? - Page 2 Empty Re: Kako ste počeli da je volite? Pet Jul 16, 2010 4:59 am

LiTtLeMoNsTer-ⓙⓔⓣⓩⓐ-jëtżä

LiTtLeMoNsTer-ⓙⓔⓣⓩⓐ-jëtżä
Monster
Monster

u pochetku sam stalno govorila za pesmu just dance "jao shto smara ova pesma", kad su je stalno pushtali na mtv-u...ali onda sam je zavolela...nashla njen album na netu...malo se raspitala o njoj...videla da ima super pesme, stil, da je otkachena, originalna...i sad mi je najj pevachica!!! Very Happy

38Kako ste počeli da je volite? - Page 2 Empty Re: Kako ste počeli da je volite? Sub Avg 27, 2011 1:00 am

PawsUp :3

PawsUp :3
Born this way
Born this way

Na skajpu sam imala jednu drugaricu iz Beograda i ona je u svom statusu imala reči iz Just dance i ja sam potražila tu pesmu i 'navukla' se na nju. Tako sam počela da slušam i ostale i ubrzo sam postala njen fan.

39Kako ste počeli da je volite? - Page 2 Empty Re: Kako ste počeli da je volite? Ned Avg 28, 2011 6:08 am

Judas

Judas
Born this way
Born this way

Od Bad Romance-a..

40Kako ste počeli da je volite? - Page 2 Empty Re: Kako ste počeli da je volite? Uto Sep 20, 2011 9:15 pm

GagaMyLife

GagaMyLife
GaGadmin
GaGadmin

Kada sam prvi put na MTV-iju odgledao spot za Just dance, video sam njeno ime i mnogo mi se svidela. Svima sam pricao kako je ona moja omiljena pevacica, i jedva sam cekao da izbaci novi singl, kada je izbacila Poker Face... ja sam se ZALJUBIO u nju! VOLIM JE NAJVISE! <3 Very Happy xD

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu


Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions