Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Sadržaj njenih pesama

4 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Sadržaj njenih pesama Empty Sadržaj njenih pesama Sre Avg 24, 2011 5:52 am

(c)micy

(c)micy
You and I
You and I

Šta to,recimo, njene pesme imaju-a pesme drugih pevača/pevačina nemaju?

2Sadržaj njenih pesama Empty Re: Sadržaj njenih pesama Sre Avg 24, 2011 11:23 am

Vlajki

Vlajki
Born this way
Born this way

Metaforični tekst koji ima dublje značenje, ideje, sloboda izražavanja Smile

3Sadržaj njenih pesama Empty Re: Sadržaj njenih pesama Sre Avg 24, 2011 11:27 am

Jo Calderone

Jo Calderone
GaGadmin
GaGadmin

Hair mi na primer kida. Da se toliko setila da svoj identitet poredi sa kosom. To mi je na primer bilo neverovatno. Juda i to... možda je tu malo preterala, ali ako je koristila bibliju, makar je intrigantno. Marry the night isto ima savršen tekst, i Bloody Marry je ok. Volim što njeni beatovi imaju dušu, mogu da se slušaju bez reči što je teško reći za ostale zvezde tog žanra.

4Sadržaj njenih pesama Empty Re: Sadržaj njenih pesama Sre Avg 24, 2011 11:29 am

Vlajki

Vlajki
Born this way
Born this way

VeGa ::Hair mi na primer kida. Da se toliko setila da svoj identitet poredi sa kosom. To mi je na primer bilo neverovatno. Juda i to... možda je tu malo preterala, ali ako je koristila bibliju, makar je intrigantno. Marry the night isto ima savršen tekst, i Bloody Marry je ok. Volim što njeni beatovi imaju dušu, mogu da se slušaju bez reči što je teško reći za ostale zvezde tog žanra.

"Čitav život sam posvetila traženju odgovora na milione pitanja koja mi se motaju po glavi. Ja sam udata za svoju samoću. Između posla i ljubavi uvek bih izabrala posao, jer bih bez njega umrla", rekla je Gaga.

Zvezda je takođe otkrila da se najviše plaši mogućnosti da jednog dana ostane bez ideja.

Mislim da neće Very Happy

5Sadržaj njenih pesama Empty Re: Sadržaj njenih pesama Pet Avg 26, 2011 2:06 am

Jo Calderone

Jo Calderone
GaGadmin
GaGadmin

No way.

6Sadržaj njenih pesama Empty Re: Sadržaj njenih pesama Sub Avg 27, 2011 1:04 am

PawsUp :3

PawsUp :3
Born this way
Born this way

Njene pesme imaju smisao, značenje koje treba otkriti tako što će se pažljivo slušati.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu


Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions