Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Kad bih videla Lady GaGu...

+9
?WhAtSeRnAmE¿
.::SeLeNa::.
Linou
Tika^^
ten98
Acid Ann
Jo Calderone
alexandra
Jumbyka
13 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Kad bih videla Lady GaGu... Empty Kad bih videla Lady GaGu... Pon Jul 12, 2010 8:41 am

Jumbyka

Jumbyka
Government Hooker
Government Hooker

Ostala bih speachless... xD

Pitala bih je da mi pozajmi koje milionce, sta je to za nju, dzeparac xD

Aj sad ozbiljo, ma verovatno bih je zagrlila i slikala se i uzela autogram i pitala je da me usvoji : P

2Kad bih videla Lady GaGu... Empty Re: Kad bih videla Lady GaGu... Pon Jul 12, 2010 9:41 am

alexandra

alexandra
V.I.P.
V.I.P.

lol
Plakala od sreće, pala u nesvest, i onda klečala na kolenima dok me ne usvoji

3Kad bih videla Lady GaGu... Empty Re: Kad bih videla Lady GaGu... Pon Jul 12, 2010 12:15 pm

Jo Calderone

Jo Calderone
GaGadmin
GaGadmin

Ja niti padam u nesvest, niti nešto tako... ja bih joj odmah predložio da snimi neku od mojih pesama, ili još bolje duet...

4Kad bih videla Lady GaGu... Empty Re: Kad bih videla Lady GaGu... Pon Jul 12, 2010 7:33 pm

Acid Ann

Acid Ann
V.I.P.
V.I.P.

Predlozio joj nesto.
Slikao se sa njom, i trazio autogram. Very Happy

i to da vas usvoji nece Razz

http://teenville.highbb.com/

5Kad bih videla Lady GaGu... Empty Re: Kad bih videla Lady GaGu... Pon Jul 12, 2010 9:09 pm

Jumbyka

Jumbyka
Government Hooker
Government Hooker

Koji si pesimista. Otkud znas, mozda joj trebaju deca xD A ja sam jedno diFnoooo dete : )

6Kad bih videla Lady GaGu... Empty Re: Kad bih videla Lady GaGu... Pon Jul 12, 2010 9:31 pm

ten98

ten98
You and I
You and I

Ja bi joj trazila autogram i slikala bih se sa njom Very Happy.

7Kad bih videla Lady GaGu... Empty Re: Kad bih videla Lady GaGu... Pon Jul 12, 2010 10:54 pm

Tika^^

Tika^^
Monster
Monster

Aaaaa...prvo bih se malo onesvestila i vristala, a onda bih uzela autogram i slikala se s njom nekoliko puta i pitala je da mi bude friend na fb...Very Happy
Ako uopste ima pravi profil -_-'

8Kad bih videla Lady GaGu... Empty Re: Kad bih videla Lady GaGu... Uto Jul 13, 2010 3:32 am

Linou

Linou
V.I.P.
V.I.P.

Tražila bih autogram i slikala bih se sa njom.
Pričala bih sa njom o novom albumu, životu i pitala bih je da se registruje na ovaj forum!xD

http://animeworldserbia.forummotion.com/forum.htm

9Kad bih videla Lady GaGu... Empty Re: Kad bih videla Lady GaGu... Uto Jul 13, 2010 5:43 am

.::SeLeNa::.

.::SeLeNa::.
So happy i could die
So happy i could die

Linou ::Tražila bih autogram i slikala bih se sa njom.
Pričala bih sa njom o novom albumu, životu i pitala bih je da se registruje na ovaj forum!xD
Xaxaxa.. isto..msm tako nesto xD Smile

xaxa.. da was uswoji..xD narawno, ne bi was uswojila, a i da was uswoji sta wam znaci kad ne biste mogli da prowodite puno wremena sa njom jer stalno putuje negde, ima koncerte itd... xD

10Kad bih videla Lady GaGu... Empty Re: Kad bih videla Lady GaGu... Uto Jul 13, 2010 6:30 am

?WhAtSeRnAmE¿

?WhAtSeRnAmE¿
So happy i could die
So happy i could die

produzila bih dalje
ver. je ne bih ni skontala

http://www.poet-world.com

11Kad bih videla Lady GaGu... Empty Re: Kad bih videla Lady GaGu... Uto Jul 13, 2010 9:19 am

iwanb

iwanb
Monster
Monster

slikao se i trazio autogram Razz

12Kad bih videla Lady GaGu... Empty Re: Kad bih videla Lady GaGu... Uto Jul 13, 2010 2:22 pm

BathHouseOfGaga

BathHouseOfGaga
Born this way
Born this way

kao i svi

13Kad bih videla Lady GaGu... Empty Re: Kad bih videla Lady GaGu... Uto Jul 13, 2010 11:45 pm

Lady Gagaga

Lady Gagaga
Born this way
Born this way

1. Srušila bi je na pod koliko bi je grlila 2. slikala bi se s njom 3. tražila bi je da mi da autogram 4. dovela bi je doma 5. rekla bi joj da mi da svoj album i da mi ispjeva sve njezine pjesme

14Kad bih videla Lady GaGu... Empty Re: Kad bih videla Lady GaGu... Pet Jul 16, 2010 7:30 am

LiTtLeMoNsTer-ⓙⓔⓣⓩⓐ-jëtżä

LiTtLeMoNsTer-ⓙⓔⓣⓩⓐ-jëtżä
Monster
Monster

alexandra ::lol
Plakala od sreće, pala u nesvest, i onda klečala na kolenima dok me ne usvoji
i ja tako neshto...ja bi zanemela....plakala...mozda bi me strefila srchka..xD

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu


Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions